Про компанію

Декілька слів від засновника компанії

Привіт! Я - Білецька Тетяна і я — пастилатор. Уся родина мене так називає вже рік, бо саме рік тому я пізно вночі, годуючи свою маленьку донечку, випадково побачила в інтернеті зображення з пастилою та невеличким рецептом під нею. Тоді я ледве дочекалася ранку щоб приготувати свій перший корисний рулетик пастили. Перший рулетик, на мою думку, був такий-собі. Але його не стало меньше ніж за 5 хвилин — чоловіку і донечці дуже сподобалось і вони забажали ще. Кожен день я експерементувала та додавала нові інгредієнти, набиралася досвіду і з кожним разом пастила виходила більш смачною.

Я почала брати пастилу, сушені фрукти та овочі на прогулянки з дитиною. Це виявилось дуже зручно — висушена їжа не тече, не бруднить одяг та займає мало місця у сумочці. Це підмітили мої подруги та почали просити приготувати і їхнім малюкам смачненьки рулетики.

Усе літо я заготовлювала екологічно чисті ягоди та фрукти, щоб у зимній період додавати їх у пастилу. Кожна партія пастили проходить два тест-драйву головним споживачем — моєю донечкою. Спочатку вона дегустує пюре-заготівлю, а потім їсть і саму пастилу.

Вся продукція сушиться при температурі не вище 55, що дозволяє зберігти максимум вітамінів. Овочі та фрукти купуються лише у перевірених постачальників. Деякі овочі та фрукти я вирощую сама.

Буду дуже рада, якщо вам сподобаються мої висушені вироби. 
97%
Вітамінів збережено
>50
Видів продукції
100%
Задоволених клієнтів


 

Білецька Тетяна

Тільки якісна сировина

Всі фрукти та овочі купуються у перевірених продавців, які гарантують їх високу якість.

Домашнє приготування

Переробка та приготування робиться виключно в домашніх умовах.

Великий асортимент

Асортимент постійно розширюється і зараз становить більше 50 найменувань.

Сімейні рецепти і традиції

Новаторський підхід поєднуються з накопиченним досвідом компанії. 

Відгуки

Тетяна та Анна

“Ми працюємо нянями у сусідів Тетяни. Діти, за якими ми доглядаємо, дуже погано їли вдома. Доводилося їх буквально вмовляти. На майданчику дізналися, що Таня готує пастилу, та купили на пробу. Пастилу діти з'їли із задоволенням та навіть просили ще.  Дуже радимо купувати пастилу в компанії Білецька. Багатий асортимент точно ніколи не набридне вашим дітям”

Артем

“Моє хобі - здорове харчування. Я працюю тренером в тренажерному залі. Коли Таня мені перший раз дала спробувати пастилу, то я не міг повірити, що вона повністю натуральна. Дуже смачно! На одне із занять Таня принесла яблучну пастилу з протеїном! Це ж геніально — ви отримуєте білок та вітаміни після тренування одночасно! Дуже раджу”